Digital +

ul. Pryncypalna 53/55

93-379 Łódź

NIP 7261443823

REGON 472320762

nr.dz, 64189 Prez. m. Łodzi


Robert : 605 26-25-20


 

salon 11,00 - 17,00

      42 684 55 22

 

E-mail: kinowdomu@wp.pl

 

 

Dane do przelewu

PEKAO SA XI o/Łódź

38124030731111

000034727322

 


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z opiniami o naszym sklepie i usługach.
start

-- > Regulamin naszego sklepu < --

1. Sklep Digital+ prowadzi sprzedaż za pośrednictwem internetu i sprzedaży detalicznej w punkcie w Łodzi na ul. Pryncypalna 53/55

2. Zamówienia są przyjmowane na stronie www.kinowdomu.pl lub telefonicznie pod numerami telefonów 042 684 55 22 , 0 605 26 25 20

3. Po złożeniu zamówienia Klient dostaje wiadomość e-mail lub telefoniczną z informacją o przyjęciu zamówienia.

4. Realizacja zamówienia rozpoczyna się:
  a) w tym samym dniu lub następnym po dniu wolnym - w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze,
  b) w tym samym dniu lub następnym po dniu wolnym - po wpłynięciu środków na rachunek bankowy,
  c) w chwili przydzielenia kredytu - w przypadku zamówień dokonywanych w systemie ratalnym.

 

 

5. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT lub paragon. Faktura 
  VAT lub paragon wystawiana jest w chwili, gdy wszystkie zamówione przez 
  Klienta produkty są gotowe do wysyłki.

6. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu wystawienia faktury lub paragonu. Klient może wycofać złożone zamówienie telefonicznie, przez e-mail pod adresem sklep@kinowdomu.pl lub w siedzibie firmy. Klient nie może anulować zamówienia,  które zostało już skierowane do realizacji (dostawa do klienta). Zamówienia których nie uda się potwierdzić w ciągu trzech dni roboczych nie będą realizowane. W przypadku wybrania opcji "płatność kurierowi za pobraniem" pracownik Digital+ może zażądać zaliczki za zamówiony towar.     Sprzęt, który jest pod indywidualne zamówienie czyli nie występujący na stanie magazynowym sklepu nie podlega wymianie ani zwrotowi.  Zgodnie z Art. 10.3 o „ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" nie ma możliwości zwrotu towaru sprowadzanego na zamówienie. 7. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena towaru zawiera KGO ( koszt gospodarowania odpadami ). Koszt Gospodarowania Odpadami (KGO) zawarto w cenie towarów, określonych w grupach i rodzajach
sprzętu elektrycznego i elektronicznego w załączniku nr. 1 do Ustawy o Zużytym Sprzęcie Elektrycznym i Elektronicznym.Cena podana przy każdym produkcie jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia i jest obowiązująca do czasu wyczerpania zapasów magazynowych. Jeżeli produkt został wystawiony w cenie 0,- oznacza to, że towar jest niedostępny i nie stanowi oferty handlowej. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych produktów do oferty sklepu, przeprowadzania i do odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian. Przy zakupie kolumn głośnikowych cena podana jest za jedną sztukę. Kolumny typu stereo, monitory, surround i głośniki do zabudowy sprzedawane są w kompletach. Komplet zawiera dwie sztuki (parę) lub w przypadku zestawów kina domowego systemu 5,0 (5 sztuk), systemu 5,1(5sztuk+subwoofer). Kolumny głośnikowe typu Stereo lub Surround nie są sprzedawane na sztuki. KGO ( koszt gospodarowania odpadami ) wynosi około 17 groszy za kilogram w zależności od umowy importera.

 

8. Koszty dostawy są zróżnicowane od formy płatności czy też wartości zamówienia, wagi i rozmiaru opakowania. Dostawa zamówienia odbywa się w wybrany przez Klienta sposób określany podczas zamówienia. Koszt dostawy towaru w całości pokrywa kupujący.

9. Przesyłki dostarcza firma kurierska DPD lub FedEx - czas dostawy wynosi 1 dzień roboczy. Sklep Digital+ nie odpowiada za opóźnienia wynikające z zaniedbań przewoźnika.

Klient jest jest zobowiązany do sprawdzenia przesyłki w obecności kuriera przy dostawie.

W przypadku stwierdzenia uszkodzenia sprzętu należy  spisać protokół.

10. W chwili odbioru towaru Nabywca jest zobowiązany do sprawdzenia przy kurierze przesyłki. Ewentualne uszkodzenia należy niezwłocznie zgłosić pracownikom obecnym przy dostawie lub kurierowi oraz skontaktować się z Digital+ . Podstawą reklamacji jest stwierdzenie uszkodzenia przy osobach dostarczających przesyłkę oraz spisania protokołu niezgodności.

11. Klient może wybrać następujące formy płatności za składane zamówienia:
  - płatność na miejscu w sklepie w Łodzi na ul. Pryncypalna 53/55 

 - przy odbiorze: należność pobiera kurier,
  - przedpłatą na rachunek bankowy sklepu,
  - w systemie ratalnym Santander Bank.

12. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw  konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt  niebezpieczny" Klient może zrezygnować z produktu kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy produkt nie był używany, kopiowany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Płyty CD, płyty DVD, kasety MC muszą być zwracane w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu. W przypadku zwrotu towaru bez opakowania fabrycznego lub jego zniszczenia firma Digital+ potrąca 30% wartości towaru na poczet zakupu opakowania oraz kosztów z tym związanych. Zwracany produkt należy odsyłać razem z otrzymaną wraz z nim fakturą. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie produktu. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 7 dni roboczych przelewem bankowym na konto 
  wskazane przez klienta lub przekazem pocztowym pod adresem wskazanym w   zamówieniu. W przypadku zwrotu towaru, klient płaci za jego transport zarówno do klienta jak i z powrotem wg. pełnych stawek transportowych ponoszonych przez Digital+ . Odesłany towar nie może nosić śladów eksploatacji (nie może być używany), musi zawierać wszystkie elementy, z którymi był dostarczony (w szczególności oryginalne opakowanie w idealnym stanie, bez śladów transportu, dodatkowych naklejek itp.). Digital+ zastrzega sobie prawo do nie przyjmowania zwrotów towarów odebranych   osobiście w siedzibie firmy, sklepie stacjonarnym lub sprowadzanych na indywidualne zamówienie.

13. Zgodnie z ustawą z dnia 29 lipca 2005 roku "o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym" Kupujący ma prawo zwrócić sprzęt tego samego rodzaju do sklepu, w którym zakupił nowy towar. Klienci chcący skorzystać z tej możliwości, proszeni są o odsyłanie sprzętu na własny koszt na adres siedziby sklepu po wcześniejszym poinformowaniu o tym fakcie pracowników Digital+.

14. Dostępność towarów w sklepie Digital+ uzależniona jest od rodzaju asortymentu. W sytuacji, gdy z uwagi na niedostępność towaru lub niedostępność wybranego koloru termin realizacji zamówienia przedłuża się, sklep Digital+ zastrzega sobie prawo ustalenia z Klientem nowego terminu dostawy, zmiany lub anulowania zamówienia.  Klient zakupujący towar ma obowiązek podania w zamówieniu koloru sprzętu  (w przypadku takiej opcji).

15. Wszystkie produkty oferowane w sklepie Digital+ są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

16. Wszystkie produkty dostępne w sklepie objęte są gwarancją producenta lub  sprzedawcy od 12 do 60 miesięcy.

17. Podstawą rozpatrywania spraw reklamacyjnych oraz zwrotów jest opinia serwisu danej marki, stwierdzająca usterkę bądź wadę w działaniu reklamowanego sprzętu.

18. Różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera klienta (kolor, proporcje itp.) nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru.

19. Zawartość internetowego sklepu Digital+ (tj. produkty wraz z cenami) nie stanowi oferty, lecz zaproszenie do zawarcia umowy w rozumieniu art. 71 kodeksu cywilnego.

20. Wszystkie wymienione produkty i nazwy są używane wyłącznie w celach   identyfikacyjnych i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich marek.

21. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu sklepu  internetowego Digital+ , jak również akceptacją wszystkich zasad zakupu towaru w sklepie Digital+ opisanych szczegółowo na stronie sklepu.

22. Firma Digital+ zastrzega sobie możliwość wprowadzania zmian w treści regulaminu jak również wszystkich zasad zakupu towaru w sklepie Digital+ opisanych szczegółowo na stronie sklepu.

23. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy jest sąd właściwy dla miejsca siedziby sprzedawcy (firmy Digital+ ).

 

24. Sprzęt na indywidualne zamówienie nie podlega wymianie ani zwrotowi.

 

25. Klient może wysłać do nas sprzęt w celach serwisowych w nie oryginalnym opakowaniu. Ponosi wtedy ryzyko związane z uszkodzeniem sprzętu podczas transportu przez firmy logistyczne i nie podlega to ubezpieczeniu. Sprzęt firmy Denon i Marantz musi być dostarczony w oryginalnym opakowaniu, wymaga tego importer.